Contact

CONTACT

Informatie en lidmaatschap

Voor algemene informatie en/of een lidmaatschap

kunt u contact opnemen

via 

Direct lid worden?

Download hier

het

inschrijfformulier 

Inschrijven

voor een

cursus?

Wilt u inschrijven

voor een cursus? Stuurt

u dan een mail

naar

Lidmaatschap opzeggen

Opzegging van het lidmaatschap kan slechts plaats hebben tegen het einde van

een driemaandelijkse-contributieperiode. De opzegging gebeurt per e-mail aan

ledenadministratie@trimslim.nl 

met inachtneming van een opzeggingstermijn van ten minste vier weken.

Als een opzegging niet tijdig heeft plaatsgevonden, loopt het lidmaatschap door

tot het einde van het eerstvolgende driemaandelijkse-contributieperiode. 

Van de opzegging ontvangt het lid een bevestiging per email.

BESTUUR

Wandelcoördinator

Martijn Hommes

Email:

wandelcoordinator@trimslim.nl

Trainingszaken

René Langeslag

Email:

trainingszaken@trimslim.nl

Ledenadminstratie

Hans Maassen

Email:

ledenadministratie@trimslim.nl

Voorzitter

Barbara van Dam

Email:

voorzitter@trimslim.nl

Penningmeester

Rob Wegert

Email:

penningmeester@trimslim.nl

Secretaris

Annemieke Lof

Email:

secretaris@trimslim.nl

REDACTIE

Webmaster

Martin Dijkstra

Email:

webmaster@trimslim.nl

Website

Cor Leenstra

Email:

webmaster@trimslim.nl

Digiflits

Marcel Zikking

Email:

digiflits@trimslim.nl

Start lokatie trainingen:


Buurtcentrum "De Draaikolk"

Lekstraat 2

1316 EM Almere