Contact

De vereniging voor hardlopen, nordic walking en sportief wandelen in Almere


CONTACT 

Voor algemene informatie en/of een lidmaatschap kunt u contact opnemen via: info@trimslim.nl

 

Direct lid worden? Download hier het inschrijfformulier.


Wilt u inschrijven voor een cursus? Stuurt u dan een mail naar: cursus@trimslim.nl




Opzeggen lidmaatschap:


Opzegging van het lidmaatschap kan slechts plaats hebben tegen het einde van een driemaandelijkse-contributieperiode.

De opzegging gebeurt per e-mail aan ledenadministratie@trimslim.nl met inachtneming van een opzeggingstermijn van ten minste vier weken.

Als een opzegging niet tijdig heeft plaatsgevonden, loopt het lidmaatschap door tot het einde van het eerstvolgende driemaandelijkse-contributieperiode. 

Van de opzegging ontvangt het lid een bevestiging per email.



BESTUUR

Wandelcoördinator

Martijn Hommes

Email:

wandelcoordinator@trimslim.nl

Trainingszaken

René Langeslag

Email:

trainingszaken@trimslim.nl

Algemeen bestuurslid

Christel Plaxton

Ledenadminstratie

Hans Maassen

Email:

ledenadministratie@trimslim.nl

Voorzitter

Barbara van Dam

Email:

voorzitter@trimslim.nl

Penningmeester

Rob Wegert

Email:

penningmeester@trimslim.nl

Secretaris

Annemieke Lof

Email:

secretaris@trimslim.nl

REDACTIE

Webmaster

Martin Dijkstra

Email:

webmaster@trimslim.nl

Website

Cor Leenstra

Email:

webmaster@trimslim.nl

Digiflits

Marcel Zikking

Email:

digiflits@trimslim.nl

Start lokatie trainingen:


Buurtcentrum "De Draaikolk"

Lekstraat 2

1316 EM Almere

OVER DE VERENIGING


Onder begeleiding van gediplomeerde en vakbekwame trainers kunt u in groepsverband met individuele aandacht bij ons  sporten.

De volgende sporten kunt u bij ons uitoefenen:

hardlopen, sportief wandelen en nordic walking.

Klik hier voor meer info


CONTACT


Voor informatie kunt u een mail sturen  naar:

info@trimslim.nl


Lid worden? Stuur het inschrijfformulier naar: ledenadministratie@trimslim.nl


START LOKATIE TRAININGEN


Buurtcentrum "De Draaikolk"

Lekstraat 2

1316 EM Almere